Opowieści “mola książkowego”, czyli ważne wydarzenia z życia biblioteki

„Prezent dla Świętego Mikołaja”
W dniach 10-17 grudnia 2012 r. klasy 1a, 1c, 1d  miały przyjemność spotkać się z Mikołajem. Na spotkanie udaliśmy się do Księgarni „Między słowami”, która mieści się przy ulicy Galileusza 8. Podczas wizyty słuchaliśmy legendy o Św. Mikołaju, powoziliśmy zaprzęgiem reniferów, wykonaliśmy prezent dla Mikołaja, śpiewaliśmy kolędy, poznaliśmy zwyczaje świąteczne innych krajów. Wrażeń było co niemiara. Punktem kulminacyjnym była  wizyta Mikołaja , który wręczył każdemu prezent. Były książki, które będziemy wspólnie czytać z rodzicami, z kolegami w klasie.  Były także gry, zabawki, słodycze. Jednym słowem dla każdego coś miłego.
Niestety musieliśmy pożegnać Mikołaja , który spieszył  się do innych dzieci.  Pełni wrażeń  i uśmiechu na twarzy wróciliśmy do szkoły , niecierpliwie czekając na Święta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zaczytani. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.