III miejsce naszej szkoły w finale XIV Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym.

8 kwietnia w Poznaniu w hali sportowo-widowiskowej ARENA odbył się Finał Wojewódzki XIV Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym. Do rywalizacji stanęły zespoły z całej wielkopolski, które przeszły wcześniejsze eliminacje w swoich rejonach sportowych.Nasza szkoła zajęła w eliminacjach drugie miejsce. Każdy rejon mógł być reprezentowany przez 3 zespoły.  Reprezentantki naszej szkoły były najmłodszymi uczestniczkami zawodów w Arenie(trzecia klasa), mimo to świetnie sobie poradziły. Dziewczynki codziennie ćwiczyły, a treningi przyniosły upragniony, chociaż nieoczekiwany sukces. Trzecioklasistki zajęły trzecie miejsce  pokonując około 20 szkół z całej Wielkopolski!!!
Skład zwycięskiej drużyny:
Anna Konarzewska
Julia Szymankiewicz
Zofia Franzkowiak
Viera Bisharyan
Maja Kalisz
Iga Kazecka
Martyna Dziemidzik
Małgorzata Pankowska
Sandra Mielcarek
Zawody oceniane i punktowane były przez 7 sędziów (reprezentantów poszczególnych rejonów sportowych) w każdej kategorii. Sędzią głównym była Pani Elżbieta Grodzka-Kubiak.  Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, w postaci drożdżówki i soczku.
Po akończeniu Mistrzostw każdy zespół otrzymał dyplom, pierwszym sześciu drużynom wręczono Grawertony, a zawodnicy najlepszych trzech grup wywalczyli okolicznościowe medale.
Dziękujemy za wsparcie i wspaniały doping klasom 1a i 3a wraz z wychowawcami i trenerką Gosią!
Dziękujemy Trenerom i Nauczycielom za wyrozumiałość !!
Dziękuję Rodzicom za nieocenioną pomoc i zaangażowanie!
Iwona Szemraj

Zobacz występ na kanale youtube: