Laureaci konkursu „Young Poznań”

British Council wraz  z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną. zaprosił uczniów do wzięcia udziału w konkursie promującym Poznań. Stawką było spojrzenie na miasto z perspektywy mieszkańców w wieku 9-14 lat. Organizatorzy liczyli na to, że młodzi ludzie znają i lubią swoje miasto, a do tego lubią się nim chwalić. Liczyła się kreatywność i znajomość angielskiego, bo prace musiały być wykonane w tym języku.

Oto laureaci z naszej szkoły:

I miejsce – wyjazd na obóz językowy – Róża Złotorowicz, klasa 5b

IV miejsce – iPod nano – Alina Juchiewicz, klasa 5a

V miejsce – rolki lub deskorolka Paulina Szukalska, klasa 6b

miejsce X – atlas w j. ang. Wiktor Pankowski, klasa 5b

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.