Laureaci konkursu „Young Poznań”

British Council wraz  z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną. zaprosił uczniów do wzięcia udziału w konkursie promującym Poznań. Stawką było spojrzenie na miasto z perspektywy mieszkańców w wieku 9-14 lat. Organizatorzy liczyli na to, że młodzi ludzie znają i lubią swoje miasto, a do tego lubią się nim chwalić. Liczyła się kreatywność i znajomość angielskiego, bo prace musiały być wykonane w tym języku.

Oto laureaci z naszej szkoły:

I miejsce – wyjazd na obóz językowy – Róża Złotorowicz, klasa 5b

IV miejsce – iPod nano – Alina Juchiewicz, klasa 5a