Indywidualne biegi przełajowe

W dniu 16 października 2013r.  na Polanie Harcerza na Macie odbył się Memoriał Bronisława Szwarca. Organizatorami był Młodzieżowy Ośrodek Sportowy , Szkolny Związek Sportowy i Szkoła Podstawowa nr 51  im. Bronisława Szwarca.

Na  zawody  przybyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalne i ponadgimnazjalne miasta Poznania  oraz Powiatu Poznańskiego . Z naszej szkoły w zawodach wzięło udział 9 uczniów. Nasi uczniowie spisali się świetnie Agnieszka Kaszubowska w  Memoriale Bronisława Szwarca zajęła  5 miejsce, Aleksander Świetlikowski   7 miejsce, a Stanisław Popow też bardzo dobre 7 miejsce. Pozostali uczniowie Gaja Trzaskowska, Oliwia Łogoźna , Damian Wala , Aleksy Józefowski, Robert Trzaskowski, spisali się też bardzo dobrze .

Wszystkim serdecznie gratulujemy !                

opracowała: Mariola Dziegciar

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.