Sierżant Pyrek w szkole

29.10.2013 w szkole byli niezwykli goście Sierżant Pyrek i przedstawiciele Policji z referatu do spraw nieletnich. Przeprowadzili pogadanki na temat bezpieczeństwa w klasach 1-3. Dzieci dowiedziały się, jak zachować się w różnych, niebezpiecznych sytuacjach, takich jak: spotkanie z nieznajomym, agresywnym psem, podczas przejścia dla pieszych. Dzieci w nagrodę otrzymały wesołe pieczątki z podobizną Pyrka i mogły spędzić chwilę w obecności maskotki poznańskiej Policji.

Pedagog szkolny Monika Lecińska

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.