VIII EDYCJA TURNEJU DWÓCH OGNI

We wtorek, 22 października 2013r. odbył się Turniej Dwóch Ogni, w którym wzięły udział uczennice z czterech łazarskich Szkół Podstawowych – nr 9,26, 77 oraz szkoły gospodarza – SP69.

W turnieju gra każdy z każdym po 8 minut. Rzucamy w przeciwnika piłką, by go “skuć”. Jak zawodnik zostanie trafiony piłką schodzi z boiska. Wygrywa zespół, który skuje najwięcej przeciwników w określonym czasie. W każdym meczu brały udział zespoły składający się z 12 osób – 6 dziewczyn z klas szóstych oraz tyle samo z klas piątych.

Turniej Dwóch Ogni wygrali gospodarze. Wszystkie zawodniczki otrzymały medale oraz puchar dla szkoły i słodycze. Organizatorzy zawodów – Rada Osiedla Świętego Łazarza oraz Szkoła Podstawowa nr 69 ufundowały dla zawodniczek nagrody.

Klasyfikacja końcowa Turnieju Dwóch Ogni:
1. Szkoła Podstawowa nr 69 – 8 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 9 – 5 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 77 – 2 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 26 – 0 pkt.

Opracowała: Mariola Dziegciar

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.