“Zdrowo jem, więcej wiem”

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM to projekt realizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia. Projekt ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.

PROJEKT “ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” TO:
  • bogata oferta edukacyjna dla klas I-III szkół podstawowych,
  • wieloaspektowy, spójny projekt doskonale wpisujący się w podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej,
  • rzetelna wiedza naukowa na temat zdrowego odżywiania i roli aktywności fizycznej podana w przystępny i nieszablonowy sposób
  • wiele wartościowych nagród – dla nauczycieli, dzieci oraz szkół – z najcenniejszą nagrodą „główną” dla wszystkich osób, które zaangażują się w ten projekt, jaką jest możliwość zmiany dotychczasowego stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny ruchowo.

W naszej szkole, w roku szkolnym 2012/2013, w projekcie bierze udział klasa 1b oraz klasa 1c.

Dorota Bembnowska-Nowaczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.