Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania cz.I

Wszyscy wiemy, że trzeba zdrowo się odżywiać. Dlatego uczniowie klasy 2c włączyli się do akcji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.
W środę 13 listopada nasza klasa przygotowywała apetyczne i zdrowe kanapki. Każda kanapka była inna. Niektóre były nawet pięknie udekorowane. Niemal wszystkie kanapki zjedliśmy w klasie. Było pysznie i zdrowo.

Lidia Jur

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna, Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.