Wyniki konkursu “Jesienna kartka”

W październiku w klasach pierwszych został zorganizowany przez p. Dominiką Poterską konkurs plastyczno-techniczny pt. „Jesienna kartka”. Dzieci z przygotowanych i przyniesionych wcześniej darów jesieni: liści, zasuszonych owoców, różnych nasion; tworzyły prace o tematyce jesiennej. Prace dzieci zostały ocenione przez jury w składzie: p. A .Czyż, p. M. Łuczak, p. D. Poterska, które wybrało zwycięzców:
I miejsce Marianna Ludwiczak 1a
II miejsce Aleksandra Zyprich 1b
III miejsce Wiktoria Augustyniak 1c
I wyróżnionych:
Wiktoria Wolska 1a, Katarzyna Plamowska 1b, Zuzanna Mrowińska 1b, Antoni Piasecki 1c
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!!!

Opracowanie: D. Poterska i M. Łuczak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.