2c przygotowuje się do kiermaszu

Uczniowie klasy 2c wspólnie z rodzicami przygotowywali dekoracje na kiermasz świąteczny. Na warsztatach uczyliśmy się malowania na szkle, specjalnymi farbkami. Każdy wypełnił kolorem wybrany przez siebie wzór szablonu. W ten sposób powstały niezwykle piękne świeczniki.
Naszą drugą atrakcją są pachnące świętami pierniczki, które niektórzy z nas piekli i ozdabiali.
Bardzo dziękujemy naszym kochanym rodzicom za pomoc w przygotowaniach świątecznych niespodzianek na szkolny kiermasz. A wszystkich zapraszamy na stoisko klasy 2c.

Lidia Jur