Kiermasz świąteczny

W Szkole Podstawowej nr 69 po raz trzeci wystartował kiermasz świąteczny. Z każdym rokiem jest nas coraz więcej i coraz ciekawsze są pomysły na stragany świąteczne. Pachniało piernikami i aromatem kompotu z suszu. Można było zaopatrzyć się w ozdoby na choinkę i świąteczne stroiki. Dla miłośników Angry Birds mimo, iż to mało świąteczne kury – puszka napoju również czekała. Po szkole przechadzał się Gwiazdor z którym można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Rodzicom i uczniom dopisywały humory świąteczne. Co będzie za rok zobaczymy.

Do miłego zobaczenia z życzeniami świątecznymi Rada Rodziców.

Przewodnicząca Gabriela Białek

Zdjęcia Jakub Dydymski klasa 5c i Gabriela Białek – przewodnicząca Rady Rodziców:

 

 

 

 

Zdjęcia: Mikołaj Linkowski, klasa 5b


;

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.