Międzyszkolny konkurs plastyczny na plakat pod hasłem “Bądźmy zdrowi”

W tym roku nasza świetlica miała przyjemność zaprosić dzieci i wychowawców ze świetlic na terenie miasta Poznania do wzięcia udziału w Międzyszkolnym konkursie plastycznym na plakat pod hasłem “Bądźmy zdrowi”. Bardzo nas cieszy, że tematyka promocji zdrowia nie jest obca w pracy wielu świetlic szkolnych! Na konkurs wpłynęło bowiem 19 wspaniałych prac z 8 różnych szkół podstawowych. Cieszy nas także ogromna różnorodność prac, pomysłowe hasła, a przede wszystkim fakt, iż zdrowie jest dla ich autorów ważne i chcą je promować. W nasz konkurs zaangażowała się też Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu informując o nim na swojej stronie internetowej, a także przekazując nagrody dla zwycięzców.

1 miejsce zajął plakat wykonany przez Olgę Szwab, Natalię Bańkowską, Oliwię Hazar, Anię Florczak i Paulinę Roszak ze Szkoły Podstawowej nr 88 im. Poznańskich Koziołków.

DSC049392 miejsce przyznane zostało pracy wykonanej przez Gabrysię Szymańską, Kingę Banasik, Weronikę Sobkowiak, Macieja Kucharzyka, Bartka Dubela, Zosię Przybylską i Karolinę Wieczorek ze Szkoły Podstawowej nr 7.

DSC049413 miejsce przypadło plakatowi wykonanemu przez Oliwię Paczkowską oraz Zuzannę Zielińską ze Szkoły Podstawowej nr 9.

DSC04964Dodatkowo przyznane zostały dwa wyróżnienia. Pierwsze dla pracy zrobionej przez Zosię Wyszomirską, Weronikę Majkę oraz Huberta Brzoza ze Szkoły Podstawowej nr 87.

DSC04950Drugie wyróżnienie przypadło natomiast Hani Putz ze Szkoły Podstawowej nr 19.

DSC04943Gratulujemy autorom tych świetnych prac! O terminie wręczenia nagród poinformujemy zwycięskie i wyróżnione szkoły osobiście. Dla pozostałych szkół przygotowane zostaną dyplomy za udział w konkursie.Termin ten planowany jest wstępnie na styczeń 2014 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.