Pasowanie na uczniów klas I

Uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej to bardzo duże wydarzenie. 5 grudnia nasi pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Ślubowali być dobrymi Polakami, uczniami, swą nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Następnie odbyło się pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły Ewa Baranowska. Wszyscy otrzymali drobne upominki. To radosny dzień w życiu pierwszaków i ich rodziców. Życzymy im samych sukcesów:)

Zdjęcia Jakub Kosicki klasa 5c

zdjęcia Mikołaj Linkowski 5b:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.