Urodziny Patrona w klasach I-III

Dnia 6 grudnia w naszej szkole odbyły się rozgrywki sportowe, w których główną nagrodą był puchar naszego Patrona – Jarogniewa Drwęskiego. W turnieju  brały udział dzieci z klas 1-3 wraz z wychowawcami. Dla klas 1 i 2 przygotowane zostały rozgrywki sportowe, między innymi: tor przeszkód, turlanie piłki lekarskiej, przeskok przez skrzynię, itp. A dla klas 3 turniej zbijaka. Wszystkie konkurencje oceniane były przez jury w składzie: M. Dziegciar i M. Górny. Szanowne jury po długich obradach przyznało pierwsze miejsce wszystkim  klasom. Także puchar w tym roku będzie przechodni. W ramach uatrakcyjnienia rozgrywek odbył się pokaz gimnastyki w wykonaniu klasy akrobatycznej oraz pokaz taneczny. Po skończonym turnieju wszystkie dzieci wraz z wychowawcami udały się przed popiersie naszego Patrona, gdzie odbył się uroczysty apel. Po apelu dzieci rozeszły się do swoich klas, w których zorganizowane zostały zabawy Mikołakjowe. Szczególne podziękowania należą się pani Beacie Rozwadowskiej za zorganizowanie i poprowadzenie całej imprezy.

Opracowanie: D. Poterska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.