VII Konkurs Pieśni Patriotycznej

W Dzień Patrona odbyła się VII już edycja Konkursu Pieśni Patriotycznej. Wzięły w nim udział wszystkie klasy. Jak podkreśliła w swoim wystąpieniu pani dyrektor Ewa Baranowska poziom konkursu był w tym roku bardzo wysoki. Każda z klas nie tylko pięknie zaśpiewała konkursową pieśń ale również przygotowana została scenografia, choreografia i piękne kostiumy. W auli można było spotkać sanitariuszki, żołnierzy, pięknie wystrojone panny żegnające ukochanych idących na wojnę a nawet króla Jagiełłę. Jury miało niezwykle trudne zadanie. Ostatecznie zwyciężyła klasa 5c pod kierunkiem pani Krystyny Sładkowskiej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

 Zdjęcia Jakub Niklas i Jakub Dydymski klasa 5c

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.