Występ klasy teatralnej dla przedszkolaków

Dnia 4. 12. 2013r. uczniowie klasy  4b zaprezentowali  swoje przedstawienie pt. „W Krainie Fantazji, czyli na tropie marzenia”, które przygotowali na zajęciach kółka teatralnego.  Spektakl obejrzały dzieci z naszego przedszkola. Po południu odbył się występ dla rodziców uczniów kl. 4b.  Mogli oni nie tylko zobaczyć inscenizację, ale również wysłuchać wierszy w wykonaniu uczennic, które wzięły udział w konkursie pt. „Poezjobranie” i uzyskały 1 oraz 2 miejsce na etapie szkolnym. Wszyscy mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów aktorskich, recytatorskich, wokalnych i plastycznych.

Kornelia Cichocka