Drzwi otwarte

Zapraszamy rodziców wraz ze swymi pociechami na drzwi otwarte, które odbędą się 7.03.2014 (piątek) w godzinach 9.00 – 18.00.

Podczas drzwi otwartych będzie można zwiedzić szkołę, porozmawiać z Dyrekcją i nauczycielami, a także zobaczyć naszych uczniów w trakcie różnorodnych zajęć. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przybliżymy codzienną organizację pracy szkoły oraz odbywające się w niej zajęcia obowiązkowe, jak również pozalekcyjne. Będą mieli Państwo okazję porozmawiać z nauczycielami prowadzącymi zajęcia teatralne, a także zapoznać się ze specyfiką klas akrobatycznych.

Gorąco zapraszamy!