,,100 największych przywódców’’

Książka ,,100 największych przywódców’’ pokazuje nam sylwetki osób, które są znane na świecie z przeróżny wydarzeń, a przy okazji ciekawie opisuje nam ich życiorysy . Znajdziemy tu ludzi z czasów starożytnych, a także tych, którzy zasłynęli w latach nam współczesnych. Sylwetki stu największych przywódców w dziejach , którzy mieli wpływ na losy świata, kierunek zmian politycznych i przemysłowych. Jeżeli ktoś nie wie może dowiedzieć się kim był np. Winston Churchill lub Charles De Gaulle. Nie ma tu suchych not encyklopedycznych, ale atrakcyjne, pełne faktów , anegdot i ciekawostek „wizytówki”. Na końcu książki znajdziecie słowniczek. Bardzo gorąco polecam tę książkę ze względu na ciekawe informacje ,ilustracje oraz ładne wydanie. Książkę można wypożyczyć w naszej szkolnej bibliotece.

Jakub Dydymski kl. Vc

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zaczytani. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.