Pasowanie na czytelnika

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej.

 

24 marca uczniowie klas pierwszych naszej szkoły zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. W ramach uroczystości pierwszoklasistów gościły przemiłe krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką. W rolę krasnali wcielili się uczniowie klasy 4b. W zabawny i pełen humoru sposób krasnoludki przekazały swym młodszym kolegom kilka cennych uwag odnośnie sposobu zachowania, miłości i przyjaźni , którą winniśmy okazywać rodzinie oraz przyjaciołom. Podczas uroczystości dzieci wysłuchały również rad Królowej Książki, która przedstawiła swoim przyszłym użytkownikom zasady obchodzenia się z książką. Uroczystość zakończyło uroczyste ślubowanie podczas którego młodzi czytelnicy zgodnie obiecali iż będą kochać książki, korzystać z ich rad i mądrości oraz sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Każda klasa na pamiątkę tego wydarzenia otrzymała dyplom.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zaczytani. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.