Klasy teatralne w Teatrze Animacji

Klasy teatralne tradycyjnie w czerwcu występują w Teatrze Animacji. W tym roku już po raz piąty nasi Teatromaniacy uczestniczyli w niezwykłym przeżyciu. Pierwszoklasiści zaprezentowali program słowno-muzyczny “Do grającej szafy grosik wrzuć…”Klasa druga zaprosiła widzów do “Małpiej szkoły”. Uczniowie klasy trzeciej stworzyli własny scenariusz i przedstawili “Opowieści o przyjaźni”. Wszyscy aktorzy otrzymali wielkie brawa i gratulacje.

Tekst: Pani Lidia Jur

Film przygotował Pan Maciej Leciński