Spotkanie w Urzędzie Miasta Poznania

W dniu 25 czerwca 2014 w Urzędzie Miasta Poznania odbyło się uroczyste spotkanie uczniów, którzy uzyskali najlepszą średnią w roku szkolnym 2013/2014. Byli to uczniowie klas szóstych i trzecich klas gimnazjum szkól łazarskich.

Na to spotkanie zaprosił nas radny Miasta Poznania pan Wojciech Wośkowiak.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:Gaja Trzaskowska, Róża Złotorowicz i Wiktor Pankowski, którzy przybyli na spotkanie wraz z opiekunką Samorządu Uczniowskiego panią Mariolą Dziegciar.

Pan radny pogratulował wszystkim przybyłym wspaniałych wyników w nauce i życzył im dalszych sukcesów. Wręczył im również pamiątkowe statuetki wzorowego ucznia. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i pięknym otoczeniu Sali Błękitnej.

Gratulujemy!

Mariola Dziegciar