Zapraszamy na festyn szkolny pt. “Błękit nieba”

DATA: 6. 06.2014

GODZINA: 17.00 – 19.20

MIEJSCE: BOISKO SZKOLNE

TYTYŁ: BŁĘKIT NIEBA

CEL: ZBIERAMY PIENIĄDZE NA FUNDACJĘ CHARYTATYWNĄ “Zdążyć z pomocą” (dla Alicji Dorosz, siostry uczennicy naszej szkoły, która choruje na hipoplazję ciała modzelowatego)

NA SCENIE:

-PREZENTACJE UCZNIÓW WSZYSTKICH KLAS

-WYSTĘP CHÓRU SZKOLNEGO

-POKAZ AKROBATYKI

-POKAZ JUDO

-WYSTĘPY TANECZNE

-POTYCZKI RODZINNE

 

ATRAKCJE DODATKOWE:

Malowanie twarzy Stoisko świetlicy Trampolina Pchli targ (dla zainteresowanych kontakt – E. Górska i D. Olejnik) Szczudła Skoczki + skakanki Zdjęcie z maskotką szkolną Stoisko z jogurtami FIT Straż pożarna lub miejska lub policja

Konkurs na najciekawsze przebrania związane z ochroną czystości powietrza

 

W trakcie festynu Rada Rodziców organizuje zbiórkę elektrośmieci i puszek aluminiowych po napojach. Przed wrzuceniem do kontenera każda klasa opisuje swoje śmieci (wystarczy naklejka z klasą) – przewidziane są nagrody dla klasy która zbierze ich najwięcej -połowa uzyskanych pieniędzy przekazana zostaje dla klasy , reszta przeznaczana jest na Radę Rodziców

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Festyn. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.