Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży

Dnia 22 października 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 9 odbyło się spotkanie przedstawiciele SU wraz z opiekunami Łazarskich Szkół Podstawowych dotyczące bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele SU Szkół Podstawowych nr 10,26,9 i 69, radny Pan Wojciech Wośkowiak, a także funkcjonariusze policji.

Omawiane były zasady bezpiecznego życia w domu, na ulicy i w szkole. Przedstawiane zostały niebezpieczne sytuacje:

1. na ulicy np.
-wypadki drogowe,
-psy chodzące bez kagańców i bez smyczy,

2. w domu np.
-porażenie prądem,
-poparzenie się  gorącym żelazkiem,
3. w szkole np.
-bieganie dzieci po korytarzu,
-bijatyki w szkole.

Spotkanie to zostało podsumowane przez panów z policji, a także pana radnego Wojciech Wośkowiaka.

Miejmy nadzieję, że nasze spotkanie i opracowanie planów przyniesie zamierzone efekty.

Opracowała : Julia Kolińska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd Uczniowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.