Komunikaty Samorządu Uczniowskiego – listopad 2014

1. W dniu 24 listopada (poniedziałek) Światowy Dzień Pierniczka, w tym dniu na przerwach uczniowie będą sprzedawać pierniki –koszt 1złoty.
  2. W dniu 26 listopada (środa) Światowy Dzień  Pluszowego Misia dla wszystkich uczniów  naszej szkoły odbędzie się konkurs mający na celu wyłonić klasę , która przyniesie tego dnia jak najwięcej pluszowych misiów.
  3. W dniu 27 listopada (czwartek) –dyskoteka andrzejkowa pt.”Kropki,paski kratki”- prosimy o przebranie się zgodnie z tematem dyskoteki . Na dyskotekę zapraszamy klasy III.

Wszystkie ogłoszenia zostaną wywieszone na korytarzach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd Uczniowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.