Jasełka dla przedszkolaków, rodziców i dziadków

26 stycznia br.uczniowie klas teatralnych dwukrotnie wystawiali JASEŁKA.
Rano gościliśmy naszych młodszych kolegów z przedszkola. Po południu zaprezentowaliśmy się przed swoimi rodzicami, dziadkami i rodzeństwem. Anioły z klasy 2b pięknie śpiewały kolędy, a uczniowie z 1c i 3c przedstawili historię narodzenia Jezusa. Cieszymy się bardzo, bo dostaliśmy wielkie brawa! Wszystkim dziękujemy za pomoc w organizacji naszego występu, chłopcom z klasy 6c również!

Opracowanie Lidia Jur

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.