I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z języka angielskiego

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
z języka angielskiego

ENGLISH POEMS AND NURSERY RHYMES
Do konkursu przystąpili uczniowie z różnych szkół podstawowych z Poznania. Naszą placówkę reprezentowało sześcioro uczniów. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i wszyscy uczestnicy popisali się pięknymi umiejętnościami recytatorskimi.
Uczniowie naszej szkoły pośród wszystkich uczestników zaprezentowali się doskonale. W kategorii klas 1-3 zwyciężyła Nina Czerbniak z klasy 3b, a trzecia miejsce zdobyła Oliwia Narożniak z klasy 3a.
W kategorii klas starszych 4-6, trzecie miejsce przypadło Mikołajowi Linkowskiemu z klasy 6b.
Zwycięzcy otrzymali w nagrodę książki w języku angielskim i wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Atmosfera wydarzenia była niezwykle miła i przyjazna.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
Opracowanie Teresa Rybicka