3 maja – cóż to za data?

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja klasy 4c i 5c wraz z wychowawcami i chórem szkolnym zorganizowały sejmik uczniowski w trakcie którego mieliśmy okazję dowiedzieć się jak ważne dla Polski było to wydarzenie. Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości. Zatrzymaliśmy się więc na chwilę, aby rozważyć  trzy ważne w historii słowa, pojawiające się często jak hasło narodowe Polaków: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Zdjęcia Jakub Makowski i Jakub Dydymski klasa 6c

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.