Matematyka w praktyce – konkurs dla łazarskich szkół podstawowych

13 maja odbyła się 8 już edycja konkursu organizowanego w naszej szkole przy współudziale Rady Osiedla Świętego Łazarza. Tym razem zadania związane były z turystyką i remontem mieszkania. Cztery drużyny ze szkół 9, 26, 77 oraz 69 walczyło o I miejsce. Ostatecznie wygrała nasza drużyna w składzie: Robert Trzaskowski z klasy 6a, Jakub Niklas i Krzysztof Skrobała z klasy 6c

. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.