Festyn “Bo w każdym z nas jest dziecko”

Z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole tradycyjny już festyn charytatywny. Tym razem pod hasłem “Bo w każdym z nas jest dziecko”. Na uczestników czekało mnóstwo zabawy i atrakcji.
Rodzice przygotowali stoiska, na których można było skosztować wiele smakołyków m. in. domowych ciast, waty cukrowej czy potraw z grilla. Na scenie prezentowali się uczniowie wszystkich klas, występował chór szkolnego odbyły się pokazy taneczne oraz judo i akrobatyki.
Głównym celem festynu była pomoc na rzecz Hospicjum Palium. W sumie udało się zebrać 5 tys. zł.
Dziękujemy uczestnikom i organizatorom za miło spędzony czas i do zobaczenia za rok…

Film z festynu przygotował p. Maciej Leciński

Zdjęcia Jakub Dydymski i Jakub Niklas z klasy 6c

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Festyn. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.