Olimpiada Sportowa Przedszkolaków 2015

Głównym celem Olimpiady dla przedszkolaków była popularyzacja kultury fizycznej wśród najmłodszych
W sali gimnastycznej uczestników imprezy powitała dyrektor szkoły Dorota Matuśkiewicz, która oficjalnie otworzyła Olimpiadę Sportową Przedszkolaków zapalając znicz olimpijski. Na początku akrobaci z klas I-III dali pokaz swoich umiejętności za co otrzymali gromkie brawa. Następnie młodzi sportowcy sprawdzali swoje umiejętności w specjalnie dla nich przygotowanych konkurencjach. Uczestnicy musieli wykazać się m.in. zręcznością, celnym okiem i umiejętnością zachowania równowagi podzcas pokonywania przeszkód. Po zakończeniu wszystkich konkurencji przyszedł czas na najprzyjemniejszy moment każdej olimpiady czyli wręczanie młodym olimpijczykom nagród i pamiątkowych dyplomów. Dziękujemy przedszkolakom za sportową rywalizację, hart ducha, podziwiamy ich wytrwałość. W tych zawodach wszyscy są zwycięzcami!

Zdjęcia Mateusz Matuśkiewicz, Jakub Niklas i Jakub Dydymski z klasy 6c