Pokaz akrobatczny z okazji Dni Łazarza

W dniu 31 maja 2015 roku podczas DNI ŁAZARZA o godzinie 17.00 w parku Wilsona odbył się pokaz akrobatyczny z udziałem uczniów naszej szkoły. Był to ich pierwszy występ przed tak dużą publicznością. W pokazie uczestniczyli akrobaci z klasy II a wsparci dwoma starszymi zawodnikami. Układ bardzo się spodobał i nasi uczniowie otrzymali gromkie brawa. Życzymy im dalszych sukcesów. Serdeczne podziękowania otrzymał też trener Bartosz Dondajewski, który przygotował ten układ i naszych uczniów do pokazu.
Przygotował Mikołaj Linkowski z klasy 6b