VIII EKO –RAJD NA TORZE POZNAŃ

Eko-rajd odbył się we wtorek 26.05.2015 r. Opiekunami były panie Beata Pankowska i Mariola Dziegciar. Zebraliśmy się o godzinie 8:00 przed szkołą, a następnie wyruszyliśmy w drogę, by dotrzeć do celu naszej wyprawy.
Droga na Tor Poznań była długa, ale przyjemna. Kiedy przybyliśmy na miejsce, zjedliśmy drożdżówki, gdyż wysiłek fizyczny spowodował, iż poczuliśmy się głodni. Potem zaczęliśmy przygotowywać się do udziału w rywalizacji konkursowej pomiędzy uczestnikami rajdu.
Nasz zespół składał się z: Natalii Oszmałek, która była kapitanem, Malwiny Juchiewicz, Kasi Bielawskiej, Antka Tratwala oraz Mikołaja Linkowskiego. Dowiedzieliśmy się też, kto będzie sędziował oraz w jakich konkurencjach będziemy startować. Zadania były nastepujące: test sprawdzający wiedzę o zasadach ruchu drogowego, następnie test z pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda na rowerze po torze przeszkód, a później dopasować odpowiednie nazwy do roślin i zwierząt pod odpowiednimi obrazkami.Rajd był bardzo udany. Ostatecznie,nie udało nam się zdobyć miejsca na podium, ale i tak z uśmiechami na twarzach
wróciliśmy do domów.

opracowała: Natalia Oszmałek i Malwina Juchiewicz klasa 5a

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.