Msza Św. w intencji Patrona naszej szkoły

W dniu 14 września 2015 roku o godzinie 17.00 w kościele pod wezwaniem Chrystusa Sługi w Poznaniu odbyła się uroczysta

z okazji 94 rocznicy jego śmierci. Msza rozpoczęła się wprowadzeniem pocztów sztandarowych naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 53. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 69 wraz z nauczycielami oraz rodzicami uczcili pamięć swojego Patrona – pierwszego prezydenta niepodległego Poznania
W uroczystości uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, licznie przybyli nauczyciele wraz z panią dyrektor- Ewą Baranowską, jej zastępczyniami- paniami Dorotą Matuśkiewicz (SP nr 69) i Elżbietą Nowak (Gimnazjum nr 53), a także panią dyrektor przedszkola nr 90 panią Renata Wais i przewodnicząca
Rady Rodziców przy SP nr 69- pani Gabriela Białek.
Mszę celebrował ksiądz proboszcz- Marian Ciesielski, który przypomniał nam o zasługach i dokonaniach naszego prezydenta Jarogniewa Drwęskiego.
Po uroczystości w kościele wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.