REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

1. DO STOŁÓWKI SZKOLNEJ MOŻNA ZGŁOSIĆ DZIECKO W KAŻDYM MOMENCIE ROKU SZKOLNEGO PO WYPEŁNIENIU ZGŁOSZENIA.
2. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA OBIADÓW W WYBRANE DNI TYGODNIA, DOGODNE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH ZE STOŁÓWKI.

3. DZIECI NA OBIAD PRZYCHODZĄ NA WYZNACZONEJ DLA DANEJ KLASY PRZERWIE
4. ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY ZA DANY MIESIĄC UISZCZANA JEST W STOŁÓWCE SZKOŁY DO 10-GO KAŻDEGO MIESIĄCA, W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH NA PROŚBĘ RODZICÓW WPŁATY PRZYJMOWANE SĄ PO UPŁYWIE WYZNACZONEJ DATY. WŁATY MOŻNA DOKONYWAĆ TEŻ NA KONTO: MAŁA GASTRONOMIA S.C. nr rachunku 75 1320 1537 0181 7159 2000 0001 należy podać: imię, nazwisko dziecka, nr szkoły, klasę oraz za jaki okres jest wpłata (np. Ala Nowak, SP 69, kl. 1k, 09.2015)
5. W PRZYPADKU BRAKU WPŁATY DO DNIA 10-GO KAŻDEGO MIESIĄCA RODZIC ZOSTAJE POINFORMOWANY O KONIECZNOŚCI UISZCZENIA OPŁATY ZA POSIŁKI.
6. CAŁKOWITĄ REZYGNACJĘ Z OBIADÓW NALEŻY ZGŁOSIĆ DO STOŁÓWKI SZKOLNEJ CO NAJMNIEJ NA TYDZIEŃ PRZED JEJ TERMINEM. W PRZECIWNYM RAZIE RODZIC ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO UREGULOWANIA WYKORZYSTANYCH PRZEZ DZIECKO POSIŁKÓW.
7. ZWROT ZA NIEWYKORZYSTANE POSIŁKI MOŻE NASTĄPIĆ Z POWODU CHOROBY, WYCIECZKI, LUB INNYCH PRZYCZYN LOSOWYCH, JEŻELI NIEOBECNOŚĆ UCZNIA WYNOSI JEDEN DZIEŃ LUB DŁUŻEJ.
8. NIEOBECNOŚĆ MUSI BYĆ ZGŁOSZONA W STOŁÓWCE SZKOLNEJ LUB SMS ( 607 563 913 – imię, nazwisko dziecka, nr szkoły, klasę oraz czas nieobecności np. Ala Nowak, SP 69, kl. 1k, 14-18.09) DO GODZ. 9.00 DANEGO DNIA. TYLKO NA TEJ PODSTAWIE POWSTAŁA NADPŁATA MOŻE BYĆ ZALICZONA NA POCZET OPŁATY NA NASTĘPNY MIESIĄC.
9. ODLICZENIE KWOTY NASTĘPUJE Z ODPŁATNOŚCI W NASTĘPNYM MIESIĄCU.
10. W PRZYPADKACH, GDY UCZEŃ LUB RODZIC DOKONUJĄCY WPŁATY NA POCZĄTKU MIESIĄCA ZGŁASZA NIEOBECNOŚCI W ŚCIŚLE OKREŚLONYCH DNIACH TYGODNIA, POBIERANA JEST OPŁATA POMNIEJSZONA O KWOTĘ ZA ZGŁOSZONE DNI. NIEUZASADNIONA LUB NIE ZGŁOSZONA NIEOBECNOŚĆ NA POSIŁKU NIE PODLEGA ZWROTOWI KOSZTÓW
11. JADŁOSPIS ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY ORAZ WYWIESZONY JEST NA TABLICY INFORMACYJNEJ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.