Sztafetowe Biegi Przełajowe 2015

W środę, 23.09., reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy na Polanie Harcerza na poznańskiej Malcie. Reprezentacja, w składzie: Zosia Franzkowiak i Dawid Klauza z kl.VIa, Marysia Wilhelmi i Julka Kajdan z kl.VIb, Piotrek Narajowski z kl.VIc, Amelia Kaczmarek z kl.Va, Paulina Krasoń, Dawid Schneider i Mateusz Prange z kl.Vb oraz Stanisław Pawlak z kl. Vc, zajęła 20 (niezłe) miejsce na 43 szkoły podstawowe. Mieli do przebiegnięcia dystans 10 x 800m. Dziękujemy za włożony wysiłek.

Opracowanie: Mirosław Górny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.