Konkurs fotograficzny „Złota polska jesień”

Samorząd Uczniowski i kółko fotograficzne zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej nr 69 do uczestnictwa w konkursie fotograficznym: „Złota polska jesień”.

Regulamin konkursu:
1. Tematem zdjęć jest ukazanie jesiennej przyrody.
2. Zdjęcia przekazujemy w formie cyfrowej na płycie CD lub pendrive w formacie jpeg.
3. Każdy może dostarczyć maksymalnie dwa zdjęcia.
4. Konkurs trwa do 18 grudnia 2015r.
5. Każde zdjęcie w nazwie powinno zawierać imię i nazwisko autora np. jankowalski1.jpeg
6.Do zdjęć trzeba dołączyć kartkę z opisem zawierającym:
Imię i nazwisko autora, klasę, tytuł zdjęcia (nie musi być).

Termin konkursu :
Zdjęcia należy oddać do 18 grudnia 2015r. p. D. Olejnik lub p. M.Górnemu.

Ocenę prac przeprowadzi komisja powołana przez organizatora Konkursu.
Prosimy o zgłaszanie zdjęć tylko autentycznie wykonanych przez dzieci.
Najciekawsze prace będą zaprezentowane na wystawie szkolnej oraz umieszczone na stronie kółka fotograficznego http://foto.sp69sms.pl/.
Na najlepszych czekają nagrody!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorząd Uczniowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.