Konkurs Pieśni Patriotycznej 2015

8 grudnia obchodziliśmy w szkole Dzień naszego patrona- Jarogniewa Drwęskiego. Była to 140-sta rocznica Jego urodzin. W ramach obchodów został zorganizowany Konkurs Pieśni Patriotycznej. W konkursie brały udział wszystkie klasy 4-6. Na scenie prezentowały swoją wylosowaną piosenkę oraz aktorskie i wokalne umiejętności. Poziom artystyczny był bardzo wysoki. Wszystkie występy były oceniane przez Jury, w skład którego wchodzili: p. Dyrektor, nauczyciele i przewodnicząca SU. Jury przyznało pierwsze miejsce klasie 5a, drugie 6a, trzecie 6b. Wszstkim uczestnikom gratulujemy!
Opracowanie Jagoda Lecińska 4c
Zdjęcia Janek Wachowski klasa 4c

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.