Warsztaty dla rodziców i dzieci “Sposoby na zdrowe śniadanie”

   Dnia 26 listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty pt.: “Sposoby na zdrowe śniadanie”. W czasie tych warsztatów rodzice mieli okazję dowiedzieć się m.in. dlaczego tak ważne jest, by dziecko zjadało przed wyjściem do szkoły śniadanie, jak powinno być ono skomponowane, a także jak można przygotować smaczny, a zarazem wartościowy posiłek, gdy mamy na to niewiele czasu rano. Rodzice, wspólnie z dziećmi, mieli również możliwość wypróbowania kilku pomysłów na śniadaniowe smakołyki! Powstał wspaniały owocowy koktajl, orzeźwiający koktajl selerowy, pasta kanapkowa z czerwonej soczewicy, sałatka z kuskusem, orkiszowe placuszki oraz nutella z awokado. Przygotowane potrawy były na bieżąco degustowane, błyskawicznie znikały i bardzo smakowały uczestnikom warsztatów. Mam nadzieję, że staną się one inspiracją do poszukiwań własnych sposobów na zdrowe śniadanie!

Slajd1 Slajd2 Slajd3 Slajd4 Slajd5 Slajd6 Slajd7 Slajd8 Slajd9 Slajd10 Slajd11 Slajd12 Slajd13 Slajd14 Slajd15 Slajd20 Slajd19 Slajd17 Slajd18 Slajd16

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.