Przyjdź i poznaj szkołę idealną dla Ciebie

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 69 im. Jarogniewa Drwęskiego w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić Rodziców oraz dzieci sześcioletnie i siedmioletnie – przyszłych pierwszoklasistów na „Drzwi otwarte” w dniu 16.02.2016r. w godzinach 9.00 – 18.00.
W programie między innymi: występy artystyczne i sportowe uczniów naszej szkoły, zapoznanie z bogatą ofertą edukacyjną szkoły dla przyszłych pierwszolklasistów, zwiedzanie szkoły oraz zajęcia  podczas których będzie można się poczuć jak prawdziwi uczniowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.