Przyjdź i poznaj szkołę idealną dla Ciebie

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 69 im. Jarogniewa Drwęskiego w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić Rodziców oraz dzieci sześcioletnie i siedmioletnie – przyszłych pierwszoklasistów na „Drzwi otwarte” w dniu 16.02.2016r. w godzinach 9.00 – 18.00.
W programie między innymi: występy artystyczne i sportowe uczniów naszej szkoły, zapoznanie z bogatą ofertą edukacyjną szkoły dla przyszłych pierwszolklasistów, zwiedzanie szkoły oraz zajęcia  podczas których będzie można się poczuć jak prawdziwi uczniowie.