Jedz zdrowo i kolorowo!

W ramach obchodów dnia pod hasłem ” Jedz zdrowo i kolorowo” 3 marca p. mgr Mirosława Wiloch i p. mgr Danuta Staszewska- pielęgniarki , przygotowały dla klas I-III prezentację multimedialna i pogadankę nt zdrowego odżywiania, higieny spożywania i przygotowania posiłków. Był to wstęp do zajęć praktycznych, które będą miały miejsce 10 marca. Każda klasa będzie przygotowywała zdrowe i kolorowe śniadanie. Odbędzie się w tym dniu konkurs na najzdrowszą kanapkę, a także wystawa prac i plakatów przygotowanych przez uczniów klas I- III.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.