Laboratorium Wyobraźni

W piątek 19 lutego 2016 r. dwie klasy z naszej szkoły wybrały się do Laboratorium Wyobraźni. Jechaliśmy tramwajem i autobusem. Gdy dojechaliśmy Pan pokazał nam ciekawe urządzenia i przeprowadził kilka eksperymentów z wodą, prądem i metalowymi kulkami. Następnie poszliśmy do sali, w której tworzyliśmy roboty i pojazdy z klocków Lego. Zamontowaliśmy silniczki, dzięki którym pojazdy mogły się poruszać. Na końcu wycieczki oglądaliśmy film o gwiazdce, która okazała się słońcem. Po filmie zobaczyliśmy jak tworzą się gwiazdozbiory. Wyprawa była ciekawa i wiele nas nauczyła.

Kinga II a

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.