Konkurs “Zdrowie w śniadaniówce zamknięte”

Drugie śniadanie jest niezwykle ważnym posiłkiem w ciągu całego dnia! Pozwala ono uzupełnić energię, daje siłę do nauki i zabawy, umożliwia nawet osiąganie lepszych wyników w nauce! Powinno być pełnowartościowe, dobrze skomponowane i atrakcyjnie podane.Copy of Oliwia Narożniak kl IIa

Zespół ds. Promocji Zdrowia zaprasza dzieci i rodziców do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt.: „Zdrowie w śniadaniówce zamknięte.” Zdjęcia śniadaniówki ze zdrowym i pożywnym drugim śniadaniem przesłać należy w formie elektronicznej na adres e-mail: dorota.bembnowska@sp69sms.pl lub przekazać w formie elektronicznej (na płycie, pendrivie w formacie jpeg) p. Dorocie Bembnowskiej-Nowaczyk (świetlica szkolna) lub p. Mirosławowi Górnemu. Do zdjęcia należy też dołączyć krótki opis śniadania oraz sposobu jego przygotowania, imię i nazwisko ucznia oraz klasę, a także zgodę na publiczne udostępnianie zdjęć (z podpisem rodzica).

Termin nadsyłania prac:  21 kwietnia – 21 maja 2016 r.

Prosimy o zgłaszanie zdjęć tylko autentycznie wykonanych przez dzieci. Najciekawsze prace będą zaprezentowane na wystawie szkolnej oraz umieszczone na stronie szkoły. Na najlepszych czekają nagrody!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.