Sportowiec miesiąca -kwiecień

Jest to zabawa dla klas akrobatycznych 1-3 polegająca na wyborze wśród uczniów każdej klasy jednej osoby, która w minionym miesiącu wyróżniała się w sposób szczególny:
– zachowaniem
– pracowitością
– zaangażowaniem
– poczynionym postępem
Wyboru dokonują trenerzy uczący daną klasę.
Wybrana osoba zostaje “SPORTOWCEM MIESIĄCA”, jej wizerunek można podziwiać na stronie internetowej szkoły oraz sali akrobatycznej, a dodatkowe profity z tym związane trenerzy ustalają w każdej klasie indywidualnie.
sportowiec kwiecien 2016
Iwona Borejszo-Szemraj
Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje sportowe, Trampolina. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.