Wyjście do Teatru Animacji

W czwartek 21 kwietnia klasy I,II i III były w Teatrze Animacji na przedstawieniu pt. “Dziób w dziób”. Głównym bohaterem był wróbel, który chciał rozwiązać zagadkę zaginionego gołębia. Gołębie oskarżyły kota, że pożarł im kolegę. Wróbel przekonywał ich, że nie mogą oskarżać kota bez dowodów. Prawda wyszła na jaw, gdy zaginiony gołąb wrócił z wakacji. Na koniec gołębie i wróbel stworzyli bandę “Dziób w dziób”. Przedstawienie było śmieszne i pouczające. Po spektaklu pracownicy teatru opowiadali nam o strojach i rekwizytach teatralnych.

Patrycja II a

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.