IX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

Już po raz dziewiąty odbył się w naszej szkole finał międzyszkolnego konkursu “Matematyka w praktyce” . Jest on przeznaczony jest dla klas V i VI łazarskich szkół podstawowych. Współorganizatorem i sponsorem nagród jest Rada Osiedla św. Łazarza. Zaproszone drużyny powitała dyrektor Dorota Matuśkiewicz. Uczniowie rozwiązywali zadania w których musieli wykorzystać wiedzę zdobytą na lekcjach matematyki w sytuacjach praktycznych. Wykazywali się również umiejętnością współdziałania w grupie. W tym roku rywalizowały zespoły szkół 9, 26, 77 oraz 69. Rywalizacja była bardzo zacięta i trwała do ostatnich minut konkursu. O zwycięstwie decydowały pojedyńcze punkty Ostatecznie zwyciężyła drużyna z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Sekcja fotograficzna SP69: Mikołaj Kliks, Rafał Konieczny oraz Jan Wachowski