Dzieci mówią NIE w kontaktach z obcymi

Dzisiaj w Dniu Dziecka uczniowie z naszej szkoły brali udział w uroczystym rozdaniu nagród za udział w konkursie organizowanym przez Komendanta Straży Miejskiej w Poznaniu pt ” Dzieci mówią NIE w kontaktach z obcymi”, które odbyło się w Urzędzie Miasta Poznania.
Miło nam poinformować ,iż Nadia Bryczkowska z klasy 3c zajęła I miejsce i otrzymała nagrodę I stopnia i tablet ,a Warzyniec Kotwis z klasy 3a zajął II miejsce i otrzymał nagrodę II stopnia i aparat fotograficzny.
Gratulujemy!!!
Monika Lecińska – pedagog

Ten wpis został opublikowany w kategorii Promocja zdrowia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.