Olimpiada Przedszkolaków 

Olimpiada Przedszkolaków to już tradycja naszej szkoły.  W tej wesołej imprezie wystartowały dzieci z Przedszkola 90. Maluchy miały okazję doświadczyć sportowej rywalizacji.  Wszyscy świetnie się bawili  jednocześnie korzystając z aktywności ruchowej. Różnorodnym konkurencjom sportowym towarzyszyły emocje,  świetna zabawa oraz moc wrażeń. Przed głównym zawodami odbył się pokaz umiejętności judo w wykonaniu najmłodszych. Było radośnie i kolorowo!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.