Pierwsze zawody akrobatyczne klasy 1a

W minioną środę tj.15.06.2016 odbyły się zawody akrobatyczne klasy pierwszej. Dzieci miały trudne zadanie musiały bowiem zaprezentować się w dwóch układach przed komisją sędziowską.Jak to zwykle bywa trema płatała figle naszym młodym zawodnikom. Elementy prezentowane na zawodach nauczane były podczas całej pierwszej klasy. Nagrodzeni zawodnicy otrzymali medale złote,srebrne i brązowe. Wszystkim dzieciom wręczono medale pamiątkowe za uczestnictwo,dyplom i słodką przekąskę.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie rodziców!!

Iwona Borejszo-Szemraj

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.