Bijemy rekord w udzielaniu I pomocy

Dzięki programowi Edukacyjnemu „Ratujemy i Uczymy Ratować” oraz Fundacji WOŚP dzieci mają szansę uczyć się pierwszej pomocy. 17.10.16 wspólnie z całą Polską braliśmy udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Uczniowie naszej szkoły wykazali się znajomością podstawowych czynności ratujących życie (czyli uciśnięć i wdechów na fantomach przekazanych przez WOŚP). Była to kolejna szansa na przypomnienie jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy drugiemu człowiekowi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.