Łazarski Turniej Piłki Nożnej

Łazarski Turniej Piłki Nożnej

We wtorek, 8.11.2016r., w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej kl.IV-V. Był to kolejny turniej w ramach Łazarskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej zorganizowanej przez Radę Osiedla Św. Łazarz i nauczycieli fizycznego poszczególnych szkół. Turniej rozegrano na sali gimnastycznej. Wzięły w nim udział cztery szkoły: SP69, SP77, SP9 i SP26. Turniej wygrali uczniowie ze szkoły SP26. Nasza drużyna zajęła II miejsce.

Skład drużyny: Figlak Daniel, Iwiński Antoni, Jankowski Hubert, Król Szymon, Trzaskowski Teodor z kl.Va, Narożny Michał z kl.VB, Berliński Franciszek, Kuttene Eryk, Pogorzelec Mikołaj z kl.IVa, Pokutyński Oskar z kl.IVb.

Gratulujemy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.